ARGUMENTY DO RĘKI


(16kB)Od stycznia 2010 zapraszamy na

"ARGUMENTY DO RĘKI"

 CEL: Spotkania, których intencją jest szukanie odpowiedzi od powszechnie uznanych autorytetów, na tematy nurtujące współczesnego człowieka. Niejednokrotnie nie potrafimy w głębszej dyskusji na tematy ważne i istotne poprzeć swoich wypowiedzi argumentami, nauką, czy też samymi faktami. Często jesteśmy manipulowani i nie potrafimy sami wyrobić sobie zdania na konkretny temat. Nawet tego w co wierzymy i co jest dla nas ważne nie potrafimy obronić z braku konkretnych argumentów.

 DO KOGO SKIEROWANE: Do wszystkich szukających odpowiedzi na nurtujące tematy, szukających twórczej dyskusji i nie bojących się słuchania argumentów innych i znajdowania kompromisów. Dla młodzieży – by była w swych wyborach bardziej świadoma. Dla dorosłych, obracających się w natłoku informacji niejednokrotnie przeciwstawnych – by nauczyli się sami odnajdywać prawdę i sens.
"Argumenty" pokażą ludzi wierzących w to co robią i znających się na tym, którzy mogą być autorytetetami w różnych sferach życia.

 CZAS: Od stycznia do czerwca 2010
Możliwość spotkań w dwóch turach. W godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych spotkania dla młodzieży w ramach np. godziny wychowawczej, przysposobienia do życia w rodzinie, lub wiedzy o społeczeństwie. Może to być tez spotkanie pozalekcyjne. Spotkanie drugie - wieczorne otwarte dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych, wyznaniowych itd.

 PROWADZĄCY: Zaproszeni goście z kraju i zagranicy cieszący się uznaniem
i poważaniem; osoby powszechnie uznane za autorytety w swoich dziedzinach lub śmiało głoszące swoje przekonania, dające świadectwo swoim życiem.

Grafik spotkań podamy niebawem

KONTAKT: Piotr Olbrych, tel: 603399003, opiotro@tlen.pl[Główna] [Powrót]